Jak Cię widzą, tak Cię piszą

Sumiennie zaprojektowana identyfikacja wizualna to podstawa dobrego wizerunku Twojego jak i Twojej firmy!

Po co mi logo?

Dobrze zaprojektowane logo pozwoli Ci wyróżnić się na tle konkurencji i nie będzie Cię ograniczać! To solidny fundament do zbudowania wizerunku. 
Dzięki niemu Twoja działalność będzie świetnie się prezentować nie ważne czy na stronie internetowej, facebooku, instagramie czy na ulotce, wizytówce czy na pięknie wyhaftowanej koszuli firmowej.

Dobre logo charakteryzuje:

1. Prostota
2. Czytelność
3. Zapamiętywalność
4. Uniwersalność

5. Optymalizacja

Księga znaku?

Księga znaku w największym uproszczeniu jest to instrukcja obsługi do Twojego logo. Wyjaśnia ona pochodzenie znaku, zasadę budowy, oraz to jak należy się z nim obchodzić.
Dzięki niej zawsze będzie wiadomo jakich kolorów użyć w danej sytuacji oraz jak się zachować gdy logo ma być prezentowane dużej powierzchni jak np. billboard , a jak gdy chcemy go nanieść na długopis.

Jak wygląda proces?

 1. Porozmawiajmy
  W tym etapie uzgodnimy wspólną wizję w jakiej ma podążać projekt. Sprecyzujemy założenia projektowe, grupę klientów, cel oraz kwotę.

 2. Research
  Jest to rozwinięcie pierwszego etapu. Research czyli badanie/poszukiwanie/studiowanie tematu. Polega na zbieraniu informacji potrzebnych do realizacji zadania. 

 3. Szkice
  W tym miejscu materializuje się koncept Twojej przyszłej marki. Dzięki swobodnemu szkicowaniu można dowolnie rozwijać myśli i pomysły.

 4. Czas na digital
  Stworzone papierowe protoypy czas przenieść do programu graficznego w celu wyklarowania i doszlifowania.

 5. Prezentacja
  Pokazuję wypracowany projekt z możliwymi wariantami wizualnymi. Kto wie, może to będzie miłość od pierwszego wejrzenia?

 6. Ostateczne szlify
  Po ewentualnych uzgodnieniach szlifuję logo niczym diament i szykuję wszystkie uzgodnione elementy identyfikacji wizualnej.

 7. Finalizacja

Zapraszam do kontaktu!

Napisz śmiało czym zajmuje się Twoja firma!

Kontakt

Nasza siedziba znajduje się w Andrychowie. Jest to świetna baza wypadowa do miast województwa Śląskiego i Małopolskiego. Dzięki temu w zasięgu ręki mamy takie miasta jak: Bielsko biała, Katowice, Kraków oraz Sucha beskidzka.

kontakt@psststudio.eu

504 405 143

Lub media społecznościowe: